Hledat
Region
Kategorie
Cena zboží od - do Kč
Rok výroby od - do
 
Bazar  /  Hudební nástroje / Klávesové nástroje / Harmoniky   /  Výpis inzerátů
Soukromé / Komerční / Vše      Nabídky / Poptávky / Vše      Cena  Od nejlevnějších k nejdražšímOd nejdražších k nejlevnějším
Nalezeno 0 inzerátů

Vámi zvoleným kritériím (region, hledaný výraz, požadovaná cena,...) neodpovídá žádný inzerát na našich stránkách.
Zkuste upravit své hledání.Doporučujeme

Harmonika Debjut

Prodám 5 řadou ,stupínkovou chromatiku Debjut v perfektním stavu .Měchy jsou jako nové tudíž bez profuku. Harmonika je jako nová . Má krásný velice zvučný hlas (Viz video.) Harmonika je bez investic, jen sednout a hrát.Cena cca 5000kč TEL.

Prodám akordeon zn. Weltmeister

Nabízím akordeon Weltmeister, v dobrém stavu, možnost nezávazného vyzkoušení v Hradci Králové nebo Olomouci. Klávesový, 11+5 registrů, 120 basů, kufr i řemeny v ceně. Při rychlém jednání možná sleva.

Akordeon Delicia

Prodám akordeon zn. Delicia Lignatone, model Melodia VI. Jedná se o 96-ti basový akordeon ve slušném stavu. Součástí je tvrdé pouzdro.

Italský akordeon Paolo Soprani Super Paolo 120 šachta

Prodávám nádherný italský akordeon Paolo Soprani Super Paolo 41 kláves, 120 basů, cassotto (šachta), 4/5 hlasů, 13+M+7 registrů, černá barva, perleťové klávesy, ruční hlasy A mano, praktický batoh na záda. Testovací hraný nástroj.

Heligonka

Prodám třířadou heligonku Hlaváček, tří-hlas, ladění B´, Es, As, v perfektním stavu, s kufrem. Cena 18,000,-Kč, při rychlém jednání je možná sleva. Plzeň, telefon :

 
 
toplist
toplist